Global
Mars Home page

All About Mars

Mars - це сімейний бізнес, який був заснований більш ніж 100 років тому. Наша незалежність дає нам свободу думати масштабами не тільки кварталів, а цілих поколінь, і вкладати кошти в майбутнє нашої компанії, наших співробітників і планети в цілому, керуючись П'ятьма Принципами.

Ми віримо, що майбутнє починається з того, як ми працюємо сьогодні. Наші амбіції тепер повинні бути підкріплені конкретними діями кожного з 125 000 співробітників у 80 країнах. Ось деякі з наших ініціатив:

  1. 000 000 000 інвестицій для реалізації плану "Сталий розвиток через покоління"
  2. Поліпшення добробуту сімей по всьому світу
  3. Розробка та використання досліджень, щоб зробити світ кращим місцем для домашніх улюбленців

Кожен день ми робимо все можливе, щоб створити краще майбутнє.

В Україні компанія Mars почала свою діяльність у 1994 році. Кондитерські вироби та корма для домашніх тварин доступні українським споживачам в усіх регіонах країни. В Україні компанія Mars представлена такими відомими брендами, як: SNICKERS®, MARS®, TWIX®, BOUNTY ®, M&M’S®, SKITTLES®, ORBIT®, PEDIGREE®, CHAPPI®, WHISKAS®, KITEKAT®, SHEBA® та іншими.

Політики та практики

Побудова кращого світу

Кожен день - це можливість вжити заходів для створення світу, в якому ми хочемо жити в майбутньому. Наші політики та практики ведення бізнесу - це те, що допомагає формувати це майбутнє, і вони є незмінними. Кожен наш Співробітник дотримується їх щодня.

Зрештою, ці практики та правила існують для того, щоб наші споживачі були впевнені, що за кожним нашим продуктом стоїть відповідальність та чесність. Світ, в якому ми хочемо жити завтра, починається з того, як ми ведемо бізнес сьогодні, і ці політики показують, як саме це відбувається.

Щоб дізнатися більше про наші глобальні політики та практики, відвідайте сторінку.

Фінансовий звіт Mars Україна за 2019р.

Фінансовий звіт Mars Україна за 2020р.

Пошук вакансій в Mars Україна

https://rabota.ua/company241234/about_2019.html

https://grc.ua/employer/18911